Penzión hotelového typu v Oravskej Lesnej

Typ:Predaj
Druh:Penzión
Výmera:511m2
Využitie:Podnikanie
Lokalita:Oravská Lesná
Okres:Námestovo
Stav:Pôvodný
Cena: 750000

Na predaj ponúkame penzion hotelového typu,ktorý sa nachádza v centre  malebnej oravskej obci Oravská Lesná.

 

V penzione je štýlová reštaurácia,konferenčné priestory,detský kútik a k dispozícii je aj veľké parkovisko.

Penzion je kolaudovaný v roku 2005. Z dispozičného hľadiska pozostáva z prízemia prvého nadzemného podlažia,druhého nadzemného podlažia a obytného podkrovia.

Na prízemí sa nachádza v súčasnosti predajňa elektroniky so skladom,vstupná hala,reštaurácia s kuchyňou a skladmi,kotolňa,práčovňa,sušiareň,recepcia so šatňou a sociálnym zariadením,sociálne zariadenie pre reštauráciu a schodisko.

Na prvom poschodí sa nachádza kaviareň s barom,sociálne  zariadenie, detský kútik,relaxačné centrum so suchou saunou,parnou saunou,perličkou,solárium ,sklad,schodisko,chodba a 4 izby s predsieňou a kúpelňou na ubytovanie.

Na 2 poschodí sa nachádza posilovňa,so sociálnym zariadením a sprchou,kuchynka,chodba,sklad ,dva dvojizbové apartmány s WC a kúpelňami a 4 izby s kúpelňami .

Na 3 poschodí /podkrovie/ je čitáreň,kuchynka,kancelária,schodisko,chodba  a 2 dvojizbové apartmány.

Celková kapacita tohto penzionu je 44 lôžok plus 16 prístelok.

Obec Oravská Lesná leží na rozhraní Oravy, Kysúc a Poľska, v malebnom prostredí Slovenských Beskýd a Oravskej Magury, kde pramení aj rieka Biela Orava. Vďaka prekrásnej prírodnej scenérií a výborným snehovým lyžiarskym podmienkam je obec lákadlom pre turistov, najmä v zimnom období. Lyžiarom sú k dispozícií dva lyžiarske vleky, ako i terény vhodné na bežecké lyžovanie. Výdatné snehové zrážky umožňujú lyžovanie na prírodnom snehu až do polovice apríla.

Zaujímavosťou obce Oravská Lesná je aj Oravská lesná železnica,ktorá je jednou z mála zachovaných úzkorozchodných úvraťových železníc na svete a je unikátnou technickou pamiatkou.

V katastri obce Oravská Lesná je aj známe lyžiarske stredisko  ORAVA SNOW , Je jedno z najrýchlejšie sa rozvíjajúc slovenských lyžiarskych stredísk. Ponúka bohatý výber rôznorodých, širokých a kvalitne upravených tratí a cca 7km od obce je ďaľšie lyžiarske stredisko SKI Krušetnica.

Viac informácií na t.č. 0905440928

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.