Novostavba chaty-Penzionu na Liptovskej Mare

Typ:Predaj
Druh:Rekreačná chata
Výmera:696 m2
Využitie:Rekreácie,bývanie
Lokalita:Bobrovník Liptovská Mara
Okres:Liptovský Mikuláš
Stav:Vo výstavbe
Cena: 196000

V lone čarokrásnej liptovskej prírody vám ponúkame neskolaudovanú novostavbu rekreačného penzionu, umiestneného v jednej peknej ,chatovej osade v novovybudovanom rekreačnom stredisku Marína Bobrovník s výhľadmi priamo na hladinu Liptovskej Mary.
Novostavba sa dá využiť ,či na súkromné, ale aj na podnikateľské účely, pretože pozostáva z dvoch samostatných 4 izbových bytových jednotiek.
Na prízemí sa nachádza samostatný apartmán s veľkým obývacím priestorom s prípravou na teplovzdušný krb, príp. kachľovú pec, spojeným s kuchyňou, výstup na vonkajšiu terasu, 3 samostatné izby, kúpeľňa a WC.S obývacej haly sa dá prejsť na krásnu priestrannú terasu, pod ktorou sú umiestnené ešte 2 garáže

Na prvom nadzemnom podlaží je tiež samostatný 4 izbový apartmán so samostatným schodiskom, ktoré treba ešte vybudovať, kúpeľňa a WC.
Táto novostavba je pred dokončením ,treba ešte dobudovať sanitárne zariadenie interiérové dvere ,svietidlá ,terasu, schodisko na poschodie.
Konštrukcia penzionu je murovaná so zateplením, kúrenie je kombinované elektrický kotol Protherm a teplovzdušný krb -na prízemí je podlahové na podlaží sú radiátory.
Krytina na streche je škridla, okná sú drevené eurookná.
Novostavba je napojená na verejný vodovod, elektriku a verejnú kanalizáciu.

Viac informácií vám poskytneme na t.č.0905440928

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.