Nižná – 2 izbový byt na predaj

Typ:Predaj
Druh:2 izbový byt
Výmera:50 m2
Stav:Čiastočná rekonštrukcia
Využitie:Bývanie
Lokalita:Nová Doba
Okres:Tvrdošín
Maklér:Alena Zubrzycká
Kontakt:0903 892 735
Email:alenazubrzycka@oravareal.sk
Cena:58000

Predávame veľmi pekný prerobený 2-izbový byt s nádherným výhľadom na celé okolie, v obci Nižná nad Oravou v lukratívnej lokalite Nová Doba.
Byt je orientovaný na JV, zastavaná plocha 50 m2, 2 balkóny, k tomu priestranná pivnica okolo 10 m2, veľké parkovisko hneď pod bytovkou, obrovsky trávnatý priestor okolo celej bytovky, pieskovisko pre deti. Byt je voľný, možný predaj hneď, tiež vhodný ako investícia. Rýchly predaj. Možná dohoda. Kvalitná tehlová stavba, byt sa nachádza na 3. podlaží, plávajúca podlaha, plastové okná, vstavaná skriňa, vaňa, oddelené WC, centrálne kúrenie, radiátory.
Nová Doba v Nižnej je jedna z najžiadanejších lokalít na Orave, ideálne miesto pre rodiny s deťmi, základná škola sa nachádza len pár minút peši od bytu, veľmi bezpečné miesto. V bezprostrednej blízkosti krokom sú banky, obchody, autobusová a železničná stanica, pracovné príležitosti v rôznych firmách, bývala Tesla Orava. Nádherné tiché prostredie a veľmi slušný susedia. Priamo v Nižnej sa nachádzajú tenisové kurty, krytá plaváreň, sauna, atd. Neobmedzené možnosti športu, okolie obce je vhodné na letnú pešiu turistiku a v zime slúži lyžiarom neďaleké lyžiarske stredisko SkiCentrum Uhliská.

V prípade akýchkoľvek otázok a možnosti obhliadky volajte na tel. číslo 0903 892 735.

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj