Nízkoenergetické domy na kľúč

Typ:Predaj
Druh:Bungalov
Výmera:od 31 m2
Využitie:Bývanie
Lokalita:Slovensko
Okres:Slovensko
Stav:Novostavba
Cena: od 27430 €

Snívate o rodinnom dome alebo máte pozemok a rozhodujete sa aký dom si na ňom postaviť? Máme pre Vás riešenie.

V spolupráci so spoločnosťou BF Stavby, s.r.o Vám ORAVA REAL ponúka čoraz viac obľúbené montované nízkoenergetické domy.  Na výber máte veľké množstvo ponúk a s tým, aby ste sa vedeli v nich čo najlepšie zorientovať, Vám naša realitná kancelária veľmi rada pomôže.

Máte na výber tieto typy domov a možnosti:

Typ domu: bungalov jedno alebo dvojpodlažný

Počet izieb: 1-7

Počet kúpeľni: 1-3

Počet osobitných WC: 1-2

Rozloha: od 31m2  do 208m2

Cena: od 27 427€ do 127 545€

Voliteľné doplnky k domu: terasa, špajza, šatník, garáž, obytné podkrovie a technická miestnosť

Ak si v spolupráci s nami vyberiete ten svoj, nasleduje prvotné stretnutie so zástupcom firmy,  kde si vypočujeme Vaše požiadavky a predstavy. Následne začína fáza prípravy  projektu Vášho domu, cenotvorba, obsah projektovej dokumentácie, realizácia domu a nakoniec záručný a pozáručný servis.

Počas celého procesu, to znamená od prvotného stretnutia až po odovzdávanie domu, sa  o Vás po celý čas stará tím profesionálov. 

Vy budete mať istotu, že realizácia Vášho vysnívaného bývania je v správnych rukách. My sa Vám zaručujeme, že spoločnosť BF Stavby je ten správny a spoľahlivý  partner na stavbu Vášho vysnívaného ,,hniezda šťastia” plného rodinnej pohody. 

Spoločnosť BF Stavby je jedna z prvých firiem, ktorá začala s výstavbou nízkoenergetických domov a ich dlhoročné skúsenosti Vám zaručia kvalitu, profesionalitu a dostupnosť.

Tak neváhajte a rezervujte si svoje prvotné nezáväzné stretnutie prípadne priamo obhliadku vzorového domu ešte dnes!

Maklérka Evka Vám je v prípade Vašich otázok plne k dispozícií na tel. č. 0918 454 285, email: evakvasnicakova@oravareal.sk

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.