Murovaná chalupa v Oravskom Podzámku -Dolnej Lehote

Typ:Predaj
Druh:Rodinný dom
Výmera:581 m2
Využitie:Rekreácia, bývanie
Lokalita:Oravský Podzámok-Dolná Lehota
Okres:Dolný Kubín
Stav:Pôvodný
Cena: 83000

Na predaj ponúkame murovaný rodinný dom, ktorý sa nachádza v tichej ,okrajovej časti obce Oravský Podzámok miestna časť Dolná Lehota.
Rodinný dom je postavený na rovinatom pozemku o výmere 581 m2 a je po nutnej rekonštrukcii vhodný, či už na bývanie ,alebo rekreáciu, s prístupom z hlavnej cesty.
Rodinný dom pôdorysne je obdlžnikového tvaru ,má sedlovú strechu, krytina je škridla ,je čiastočne podpivničený a pozostáva z jedného podzemného podlažia a jedného nadzemného podlažia, bez obytného podkrovia .
Napojený je na verejný vodovod a elektriku. Odpadové vody z kuchyne sú riešené trativodom. Kúpeľňa v rodinnom dome nie je, záchod je suchý na dvore.
Rodinný dom dispozične pozostáva z pivnice a nadzemného podlažia ,ktoré tvoria dve zádveria, dve kuchyne dve izby špajza a vstupná chodba.
Kúrenie je elektrickými konvektormi a pecou na tuhé palivo.

Na pozemku , v priamom pokračovaní za rodinným domom ,je drevená hospodárska budova, rozdelená na 3 časti, ktoré boli využívané ako komora, maštaľ a dreváreň ,každá s prístupom z dvora.

V tomto rodinnom dome sa bývalo do roku 2021,avšak na je už teraz nutná rekonštrukcie a modernizácia.

Viac informácií a prípadné obhliadky prosím kontaktovať na č.t.0905440928

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.