Lukratívny rodinný dom v Ústí nad Priehradou REZERVOVANE

Typ:Predaj
Druh:Rodinný dom
Výmera:679 m2
Využitie:Bývanie alebo podnikanie
Lokalita:Ústie nad Priehradou
Okres:Tvrdošín
Stav:Novostavba
Cena: Cena dohodou

Eva Kvasničáková z Orava Real ponúka na predaj krásny rodinný dom v tichej a vyhľadávanej časti Ústia nad Priehradou. Dom môže byť využívaný na rodinné bývanie alebo ako aj investičná príležitosť na prenájom pre dovolenkárov.

Obytná plocha domu je 264 m2 a výmera pozemku 679 m2. Na pozemku je drevený altánok, kde je dotiahnuté elektrické osvetlenie.

Polovica domu je podpivničená a pripravená na zabudovanie sauny a jacuzzi v podzemnom podlaží.

Dom je napojený na obecné siete – voda a kanalizácia. Vykurovaný je elektrickým kotlom. V celom dome sú radiátory a na prízemí je krb.

Na prízemí Vás privíta veľkorysá chodba, z ktorej sa dostaneme do kuchyne a obývačky s jedálňou. Taktiež sa tu nachádzajú dve zariadené spálne, toaleta a sprcha.

Na prvom poschodí sa nachádzajú dve priestranné spálne a veľká kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom. Jedna spálňa má aj k dispozícii veľkorysý šatník.

Dom bol skolaudovaný v roku 2012 a využíval sa iba ako ubytovanie pre dovolenkárov. Je udržiavaný ako z vnútra tak aj zvonku.  Okolo celého domu sú vysadené tuje, trávnik je udržiavaný a vstupná brána do domu je z kovaného materiálu. Na oknách sú kvalitné flísové žalúzie. Predáva sa komplet zariadený, čiže nový majiteľ si prinesie len svoje osobné veci a môže si užívať všetky benefity tohto domčeka a nádherného okolia. Vzdialenosť od domu k Oravskej priehrade je cca 150m, čo je ďalšou výhodou tohto krásneho domu.

Ak vás tento inzerát oslovil, neváhajte a zarezervujte si obhliadku ešte dnes.

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.