Lukratívny mezonetový byt v centre mesta Žilina na prenájom

Typ:Prenájom
Druh:Mezonet
Výmera:103 m2
Využitie:Bývanie
Lokalita:Žilina-centrum
Okres:Žilina
Stav:Kompletná rekonštrukcia
Cena: 850

Do prenájmu vám ponúkame lukratívne bývanie v priestrannom mezonete na výnimočnej adrese priamo v centre mesta Žilina. Exkluzívna ponuka mestského bývania s dokonalou pešou dostupnosťou na všetky dôležité miesta v centre.
Ponúkame do prenájmu od 01.12.2022 plne vybavený mezonetový byt na Moyzesovej ulici v pôvodnom, čiastočne zrekonštruovanom bytovom dome bez výťahu. Veľkou výhodou tohto bytu je aj vlastné plynové kúrenie, byt ma vlastný plynový kotol.
Byt sa nachádza na štvrtom poschodí a má rozlohu 103m2 (prízemie tvorí obývacia izba s kuchyňou, kúpeľňa s WC s vaňou a sprchovým kútom, na poschodí sa nachádza spálňa, samostatné WC, pracovňa a detská izba).
Jeho elegantné a moderné vybavenie vás presvedčí, že týchto pár schodov najviac sa oplatí zdolať. Útulnú atmosféru umocňujú pôvodné drevené trámy a krb v obývacej izbe. K bytu prislúcha aj pivnica.Byt je kompletne vybavený a pripravený na okamžité využívanie. Neváhajte dlho, pretože takáto exkluzívna ponuka sa opakovať nebude.
Byt je vhodný pre samostatného managera, prípadne pár.
V cene sú zahrnuté všetky energie.
Pri podpise nájomnej zmluvy je potrebné uhradiť aj jeden mesačný depozit.
Viac info na č.t. 0905440928

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.