Ľudová jedáleň na prenájom

Typ:Prenájom
Druh:Reštaurácia
Výmera:500 m2
Využitie:Gastro
Lokalita:Bysterec
Okres:Dolny Kubin
Stav:Kompletná rekonštrukcia
Cena: Cena dohodou

Orava Real Váš realitný partner ponúka na prenájom ikonický gastro priestor Ľudovej jedálne na Bysterci v Dolnom Kubíne. Priestor s rozholou 500 m2 sa nachádza na prvom poschodí budovy. Skladá sa zo vstupnej chodby s WC, priestrannej jedálne s výdajným pultom a na jeho konci sa nachádza oddelená časť ktorá slúžila tiež ako jedáleň.
Kuchynská časť je plne vybavená náčiním a potrebami na prípravu, výdaj, či dovoz jedál a s prízemím je spojená nákladným výťahom s nosnosťou do 500kg. Nachádzajú sa tu aj skladové priestory, kancelária a priestory pre zamestnancov. Tento priestor nachádzajúci sa na veľmi rušnej ulici priamo pri kolonádnom moste čaká na nového majiteľa a je okamžite k dispozícii.
V prípade záujmu o ďalšie informácie nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle 0907 531 382 alebo mailom na adrese: radoslavzan@oravareal.sk

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.