Komerčný objekt

Typ:Predaj
Druh:Budova
Výmera:462 m2
Využitie:Bývanie Obchod Výstavba
Lokalita:Centrum
Okres:Dolný Kubín
Stav:Kompletná rekonštrukcia
Cena: Cena dohodou

Orava Real Váš realitný partner, Vám ponúka na predaj komerčnú budovu v centre mesta Dolný Kubín. Nehnuteľnosť ponúka budúcemu majiteľovi široký zámer využitia. Z budovy sa môže stať komerčný objekt ktorý môže slúžiť obchodu aj službám či rezidenčný objekt z ktorého môžu následne vzniknúť byty. Objekt je postavený z kvalitných materiálov kombináciou tehiel a betónu. Svoj vnútorný priestor má postavený na silných betónových pilieroch, je otvorený, čím je ho možné usporiadať podľa vlastných predstáv a budúcich projektov. Budova disponuje vlastným výťahom pre 13 osôb ktorý je prístupný priamo z prízemia z ulice kde sú aj parkovacie miesta. Ďaľšie parkovacie miesta môžu vzniknúť v okolí budovy na vlastnom pozemku prislúchajúcom k budove. Budovu je možné nadstaviť o jedno podkrovné podlažie, nakoľko betónové deky sú prispôsobené na väčšiu žáťažovú hmotnosť. Ponúka sa tu tiež aj možnosť odkúpiť celý objekt a pokračovať v obchode v ktorom sa teraz využíva.
Cena sa určí zo znaleckého posudku prípadne Dohodou po porovnaní znaleckých posudkov ktoré si môžu vypracovať aj budúci záujemcovia.
Cena obsahuje všetky poplatky u notára, ako aj náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností naším právnikom.
V prípade záujmu o ďalšie informácie nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle 0907 531 382 alebo mailom na adrese: radoslavzan@oravareal.sk

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.