Klasická drevenica v Párnici Nová cena

Typ:Predaj
Druh:Drevenica
Výmera:172 m2
Využitie:Rekreácia Bývanie
Lokalita:Párnica
Okres:Dolný Kubín
Stav:Pôvodný
Cena: 25000

Na predaj ponúkame klasickú, zachovalú, oravskú drevenicu, ktorá sa nachádza v uličnej zástavbe v obci Párnica. Predmetom predaja sú v súčasnosti dva objekty, a to obývateľná drevenica a zachovalá hospodárska budova, ktorá stojí za 2 objektami.

Špecifikum starších domov v Párnici je také, že sa nachádzajú v tzv. spoločných dvoroch, čo je aj tento prípad. Objekty stoja na svojich parcelách, avšak priľahlé pozemky o výmere 603 m2 sú definované ako spoločný dvor.

Dispozične drevenica pozostáva z priestrannej prednej izby, vstupnej chodby, z bývalej kuchyne, ktorá momentálne slúži ako WC spojené s kotolňou, kuchyne a murovanej prístavby, kde sa nachádza jedna izba a kúpeľňa s vaňou.

Táto drevenica je v pôvodnom, no obývateľnom stave, do roku 2017 sa tu trvalo bývalo. Objekt je napojený na obecný vodovod, elektrinu, kanalizácia je do žumpy. Po zobytnení murovanej časti bolo v drevenici dorobené aj ústredné kúrenie na pevné palivo, funkčný kotol sa nachádza v bývalej kuchyni.

Za touto drevenicou sa nachádza ešte ďalšia drevenica, ktorá je v súčasnosti trvale obývaná. Za týmito dvoma objektami je postavené ešte zachovalé humno, kde bola asi pred 5 rokmi položená nová plechová krytina.

Do budúcnosti sa bude dať prikúpiť aj garáž, ktorá stojí oproti tejto drevenici cez ulicu, kde sa momentálne  vysporiadavajú pozemky. Táto garáž stojí na pozemku o výmere 97 m2.

 

Viac informácií na č.t. 0905 440 928

 

 

 

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.