INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – budova obchodu a služieb

Typ:Predaj
Druh:Budova
Výmera:180 m2
Využitie:Podnikanie
Lokalita:Bysterec
Okres:Dolný Kubín
Stav:Čiastočná rekonštrukcia
Cena: Cena dohodou

Dovoľujeme si vám ponúknuť na predaj budovu obchodu a služieb, ktorá je priam predurčená na vhodný podnikateľský zámer ako napríklad kancelárske či komerčné priestory, ambulancie alebo ešte zaujímavejšia výstavba samostatných bytov, po ktorých je v súčasnej dobe veľmi veľký dopyt.

Nehnuteľnosť sa nachádza na pozemku o výmere 180 m2 a z toho zastavaná plocha je 98 m2.

Dvojpodlažná budova bola skolaudovaná v roku 1993 a je vo veľmi dobrom technickom stave. Je napojená na všetky inžinierske siete – elektrina, voda, kanalizácia a súčasne aj možnosť pripojenia sa na plyn. V rámci menšej rekonštrukcie boli vymenené okná a iné drobné stavebné úpravy, ktorými majiteľ takpoviediac predpripravil budovu k realizácií projektu pre nového majiteľa.

Lokalita – Bysterec, v ktorej sa daná budova nachádza, je jedna z najvyhľadávanejších a výrazne strategických v Dolnom Kubíne. Ideálne miesto či už pre podnikanie – koncentrácia úradov, obchodných prevádzok či rôznych firiem alebo pre bývanie – rôzne športoviská, škôlky a školy, zastávka MHD, mestské kultúrne stredisko, a iné.

Preto ak zvažujete investovať do niečoho, čo Dolnokubínčanom prinesie úžitok a radosť zároveň, neváhajte! Táto nehnuteľnosť je pre vás TÁ PRAVÁ PRÍLEŽITOSŤ SA REALIZOVAŤ! Dohodnime si obhliadku ešte dnes a ja vám veľmi rada budovu ukážem.

Na cene aj obhliadke sa dá dohodnúť, stačí zdvihnúť telefón a zavolať mi na 0911 499 441 alebo napísať na mariastrapcova@oravareal.sk .

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.