Investícia do pozemku? Prečo nie!

Typ:Predaj
Druh:Orná pôda
Výmera:569 m2
Využitie:Investícia
Lokalita:Žaškov
Okres:Dolný Kubín
Stav:Pôvodný
Cena: Cena dohodou

Ak ste investor, no ponuky bánk a ich úrokových sadzieb vás nelákajú, možno by bolo dobré zvážiť kúpu investičného pozemku. Jeden taký a za dobrú cenu pre vás máme.

Ponúkame na predaj  pozemok nachádzajúci sa v obci Žaškov, ktorý  je územným plánom označený ako ,,obytné územie“ – plochy vo výhľade. To pre vás znamená, že momentálne sa stavať na danom pozemku nedá, no v budúcnosti sa bude dať a jeho HODNOTA VZRASTIE!

Pozemok má výmeru 569 m2 a vedie k nemu zatiaľ nespevnená poľná cesta. Elektrina a voda sú pri pozemku. Je zasadený v novovzniknutej lokalite, kde sa plánuje do budúcna zástavba rodinných domov.  K nahliadnutiu aj vyjadrenie obce k využitiu pozemku.

Pozemok je mierne svahovitý.

Ak Vás táto cenovo dostupná ponuka zaujala, chceli by ste bližšie informácie alebo si ho ísť pozrieť,  kontaktujte nás už dnes! A ak sa rozhodnete predsa len zainvestovať do kúpy, potom celý proces prevodu, vrátane právneho servisu či podania na katastri, zastreší samozrejme naša realitná kancelária. 

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.