EXKLUZÍVNE Predaj pozemku v obci Žaškov 2

Typ:Predaj
Druh:Stavebný pozemok
Výmera:461 m2
Využitie:Investícia
Lokalita:Žaškov
Okres:Dolný Kubín
Stav:Pôvodný
Cena: 20€/m2

Realitná maklérka Mária Strapcová Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Žaškov.

Ak hľadáte dlhodobo pozemok za dobrú  cenu a v dobrej a dostupnej lokalite, jeden taký pre Vás máme.  Tento nádherný slnečný pozemok sa nachádza v obci Žaškov a je územným plánom do budúcna cca od roku 2037 určený na výstavbu rodinného domu prípadne Vás osloví ako investícia do budúcna. 

Pozemok s výmerou 461 m2 je zasadený v novovzniknutej lokalite, kde sa plánuje zástavba rodinných domov s prístupom zatiaľ po nespevnenej ceste. Všetky potrebné inžinierske siete, a to elektrina, voda sú v dosahu pozemku cca 500 m . Odpad je dočasne nutné riešiť samostatne – žumpou. K dispozícií aj vyjadrenie obce na povolenie stavby rodinného domu za splnenia požadovaných podmienok.

Pozemok je mierne svahovitý, zato celý deň zaliaty slnkom.

Obec Žaškov sa nachádza 12 km od Dolného Kubína. Ideálne miesto pre mladé rodiny s deťmi. V rámci občianskej vybavenosti tu nájdete menšie obchody, škôlku, školu, obecnú knižnicu, autobusové zastávky či reštauráciu. 

Nájsť pokoj či možnosť kultúrneho alebo športového vyžitia sa je tiež v tejto malebnej obci samozrejmosťou, nakoľko sa tu celoročne konajú rôzne kultúrne či športové podujatia.

Preto ak Vás táto cenovo dostupná ponuka zaujala, kontaktujte nás už dnes! Je len otázkou času, kedy si tento pozemok nájde nového majiteľa.

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.