EXKLUZÍVNE na predaj slnečný pozemok v obci Žaškov

Typ:Predaj
Druh:Stavebný pozemok
Cena za m2:13 Eur
Výmera:1011 m2
Lokalita :Žaškov
Okres :Dolný Kubín
Maklér :Mária Strapcová
Kontakt :0911499441
Email :mariastrapcova@oravareal.sk
Cena:13500

Ak hľadáte dlho pozemok za dobrú  cenu a v dobrej a dostupnej lokalite, jeden taký pre Vás máme.  Tento nádherný slnečný pozemok sa nachádza v obci Žaškov a je určený na výstavbu rodinného domu alebo na investíciu.

Pozemok s ideálnou výmerou 1011 m2 je zasadený v tichej ulici na konci zástavby rodinných domov s prístupom po kamenitej ceste. V dosahu pozemku sú všetky potrebné inžinierske siete, a to elektrina, voda. Odpad je nutné riešiť samostatne – žumpou. K dispozícií sú všetky vyjadrenia od kompetentných úradov(obec, SSE, OVS) na povolenie stavby rodinného domu.

Pozemok je mierne svahovitý, zato celý deň zaliaty slnkom.

Obec Žaškov sa nachádza 12 km od Dolného Kubína. Ideálne miesto pre mladé rodiny s deťmi. V rámci občianskej vybavenosti tu nájdete menšie obchody, škôlku, školu, obecnú knižnicu, autobusové zastávky či reštauráciu. 

Nájsť pokoj či možnosť kultúrneho alebo športového vyžitia sa je tiež v tejto malebnej obci samozrejmosťou, nakoľko sa tu celoročne konajú rôzne kultúrne či športové podujatia.

Preto ak Vás táto bezkonkurenčná a cenovo dostupná ponuka zaujala, kontaktujte nás už dnes! Je len otázkou času, kedy si tento pozemok nájde nového majiteľa.

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj