EXKLUZÍVNE 3 izbový byt na Brezovci v Dolnom Kubíne

Typ:Predaj
Druh:3 izbový byt
Výmera:74 m2
Využitie:Bývanie
Lokalita:Brezovec
Okres:Dolný Kubín
Stav:Kompletná rekonštrukcia
Cena: 102000

Realitný maklér Ing. Pavol Kohár  exkluzívne ponúka veľmi pekne, dôkladne zrekonštruovaný trojizbový byt, ktorý sa nachádza v stredovej sekcii štvorvchodového bytového domu na sídlisku Brezovec ulica Nemocničná v Dolnom Kubíne.

Do bytu sa dostaneme cez vstupné drevené dvere do priestrannej chodby, kde sa nachádzajú vstavané skrine. Po pravej strane je murované jadro s vaňou a wc. Na ľavej strane je spálňa aj so vstavanými skriňami. Z chodby rovno prechádzame so priestrannej obývačky so zníženým stropom. Z obývačky sa naľavo prechádza do detskej izby s balkónom. Obývačka je prepojená priamo s kuchyňou s drevenou kuchynskou linkou so sklokeramickým sporákom.

Podlahy sú riešené tak, že v chodbe, kúpeľni a v kuchyni je dlažba, v izbách sú plávajúce podlahy. Byt je vkusne zariadený drevenými vstavanými skriňami, s ktorými ladí aj nábytok a takisto všetky zárubne a dvere v izbách sú drevené.

Orientácia bytu je juhozápadná.

Veľkou výhodou tohto bytu je, že byt má preukázateľne veľmi nízke náklady na bývanie/4 členná rodina-120€/ plus 30€ elektrika.

Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite  s rýchlym prístupom do centra. Takisto už v tejto lokalite je dostatok parkovacích plôch či pred bytovkou alebo vzadu pri bývalej škole. Z balkóna bytu je pekný výhľad na Choč a okolitú prírodu.

Viac informácií,prípadne osobnú obhliadku si dohodnete na t.č. 0905440928

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.