Dvojizbový byt na Bysterci v Dolnom Kubíne NOVA CENA

Typ:Predaj
Druh:2 izbový byt
Výmera:58,02 m2
Využitie:Bývanie
Lokalita:Bysterec
Okres:Dolný Kubín
Stav:Pôvodný
Cena: 74000

Na predaj ponúkame pekný priestranný /58 m2/dvojizbový byt vo vychytenej lokalite na ulici Pelhřimovská na sídlisku Bysterec v Dolnom Kubíne. Byt sa nachádza na prvom poschodí. Byt je v pôvodnom stave, čo sa už možno považuje za výhodu, pretože nový majiteľ si ho môže zrekonštruovať podľa svojich predstáv.

Do bytu sa dostaneme vstupnými veľmi kvalitnými bezpečnostnými dverami do priestrannej chodby. Na ľavej strane je pôvodné jadro, rovno z chodby je obývačka. Na ľavej strane je priestranná kuchyňa s pôvodnou kuchynskou linkou. Z kuchyne je vstup do spálne. v tejto izbe sa nachádza ja balkon,ktorý je orientovaný na východ.Podlahy sú drevené parkety. V byte sú vymenené dve okná za plastové, v obývačke je pôvodné drevené okno.

Byt sa nachádza v lokalite s vynikajúcou infraštruktúrou. V tesnej blízkosti bytovky je základná aj stredná škola, aquapark, zimný aj letný štadión, obchod s potravinami, a to len na skok do centra mesta.

Súčasťou bytu je aj pivnica v suteréne.

Viac informácií na č.t.0905440928

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.