Domček s pozemkom…Nová cena a 205 m2 pozemku navyše

Typ:Predaj
Druh:Rodinný dom
Výmera:712 m2 a 205 m2
Využitie:Bývanie
Lokalita:Leštiny
Okres:Dolný Kubín
Stav:Pôvodný
Cena: 65000

TOP PONUKAOrava Real Váš realitný partner, Vám Exkluzívne ponúka na predaj malý domček s pozemkami, určený na rekonštrukciu či ako investíciu do budúcnosti. Nehnuteľnosť sa nachádza v malebnej obci Leštiny. Pozemok okolo domu vo výmere 712 m2 je slnečný, mierne svahovitý s krásnym výhľadom na Vyšnokubínske Skalky. Ďalšie pozemky v celkovej výmere 205 m2 sú určené ako prístupové pozemky a sú hraničiace s pôvodným pozemkom. V príjazdovej ceste sú založené vecné bremená viazané k danej nehnuteľnosti doživotne.  V dome je zavedená elektrina a prípojka vody. Odpad je možné vyriešiť vybudovaním a zapojením žumpy. Dom má pridelené súpisné číslo čím možno začať s malými stavebnými úpravami hneď po zakúpení.
Cena obsahuje všetky poplatky u notára, ako aj náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností naším právnikom.
V prípade záujmu o ďalšie informácie nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle 0907 531 382 alebo mailom na adrese: radoslavzan@oravareal.sk Maklér odporúča.

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.