Chata priamo pri Oravskej Priehrade

Typ:Predaj
Druh:Rekreačná chata
Výmera:92m2
Stav:pôvodný
Využitie :Rekreácia
Lokalita :Ústie nad priehradou
Okres :Tvrdošín
Maklér:Eva Kvasničáková
Kontakt:0918454285
Email:evakvasnicakova@oravareal.sk
Cena:86000

Ponúkame na predaj rekreačnú chatu v prekrásnom prostredí Oravskej priehrady. Na svoje si prídu rybári aj ľudia, ktorí preferujú vodné športy.
Chata sa nachádza na pozemku o výmere 1028 m2 v súkromnom vlastníctve z toho zastavaná plocha je 46 m2. Na pozemku si majitelia realizovali okrasnú a aj menšiu úžitkovú záhradku, či posedenie pri ohnisku. K pozemku patrí aj vlastné parkovisko, taktiež v súkromnom vlastníctve, kde je možné parkovať tri automobily súčasne. Vodná plocha však nie je všetko, čo by ste tu našli. Chatka je zasadená pri okraji lesa, čiže na svoje si prídu aj hubári.

Stavba je obývaná od roku 2001 a je vo výbornom technickom stave aj preto, že nebola nikdy prenajímaná.  Je podpivničená, zčasti murovaná a zčasti drevená.  Strecha je oteplená sedlového typu z materiálu ručne tesaný šindel a okná sú pôvodné drevené. Celá chata je pripojená na všetky inžinierske siete, a to elektrinu, kde sú všetky rozvody medené, vodu a odpad. Vykurovanie je zabezpečené formou elektrických konvektorov, prípadne formou krbu v dennej obývacej miestnosti. Ohrev vody je riešený prostredníctvom prietokového ohrievača.

Dispozícia chaty zahŕňa v prvom podzemnom podlaží garáž, ktorú možno využiť aj ako technickú miestnosť a letnú kuchyňu. Na prvom nadzemnom podlaží je vstupné zádverie, menšia kúpeľňa so sprchovým kútom, ktorá je spojená s WC, kuchyňa dômyselne prepojená barovým pultom s dennou obývacou izbou, v ktorej sa nachádza krb. Drevené schodisko vedie na druhé nadzemné podlažie – podkrovie, kde sa nachádzajú ešte dve spálne. Chata sa predáva s kompletným zariadením vrátane kuchynského servisu a je celoročne obývateľná. 

V blízkosti tejto rozprávkovej nehnuteľnosti sa nachádza viacero rekreačných zariadení, v ktorých možno využiť rôzne reštauračné, športové či wellness služby. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza hotel Altis, kde môžete využiť ľadovú plochu s celoročnou prevádzkou, krytú telocvičňu, multifunkčné ihrisko s umelým trávnikom, posilňovňu a wellness centrum.

Zároveň však ponúka možnosť si vychutnať súkromie prostredia a venovať sa sebe a svojej rodine, či už formou turistiky v blízkom okolí, alebo obľúbeným športom v letnom aj v zimnom období.

Ak Vás táto nehnuteľnosť oslovila a už sa v nej vidíte oddychovať, neváhajte a kontaktujte nás! Dohodneme si obhliadku a sami sa presvedčíte o jej prednostiach. 

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj