Chalupa v obci Dlhá nad Oravou

Typ:Predaj
Druh:Chalupa
Výmera:957 m2
Využitie:Rekreácia
Lokalita:Dlhá nad Oravou
Okres:Dolný Kubín
Stav:Pôvodný
Cena: 38000

Ponúkame Vám na predaj staršiu rekreačnú chalupu v obci Dlhá nad Oravou postavenú na pozemku o výmere 957 m2.
Chalupa je v pôvodnom stave a má cez 100 rokov. Napriek tomu je zachovalá. Je pripojená na inžinierske siete – verejný vodovod a elektrinu. Možnosť napojenia aj na kanalizáciu.

Technický popis:
Počet izieb: 2
Materiál: tehla
Strecha: pálená škridľa
Pivnica: áno
Okná: drevené
Kúrenie: piecka na tuhé palivo
Zastavaná plocha: 100 m2

Obec a jej občianska vybavenosť je na vysokej úrovni. Nachádzajú sa tu obchody, škola, škôlka aj pošta. Okrem toho sa nachádza v blízkosti turistami vyhľadávaných lokalít akými sú Oravský hrad, obec Zuberec alebo Roháče. Možnosti kultúrneho alebo aktívneho športového využitia sú naozaj neobmedzené, tak pre jednotlivcov ako i pre rodiny s deťmi. Tým sa stáva táto chalúpka ideálnou na Vašu rekreáciu alebo na podnikateľské využitie v cestovnom ruchu, a to formou prenájmu.  Súčasťou predaja sú aj zadné stavy, ktoré možno využiť napríklad ako väčší altánok.

V prípade, že Vás táto nehnuteľnosť oslovila, chcete ju vidieť či máte ďalšie otázky, kontaktujte ma a ja Vám ich rada zodpoviem, prípadne Vás prevediem obhliadkou.

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.