Hviezdoslav – novostavby bytov

Typ:Predaj
Druh:1 až 3 izbový byt
Výmera:od 41 m2
Využitie:Bývanie
Lokalita:Dolný Kubín - centrum
Okres:Dolný Kubín
Stav:Novostavba
Cena: Cena dohodou

Ponúkame exkluzívne na predaj kancelárske priestory a taktiež 1 až 3 izbové byty o výmerách od 41 m2 v novostavbe polyfunkčného projektu s názvom Byty Hviezdoslav. Novostavba sa nachádza priamo v centre Dolného Kubína vo vrchnej časti Hviezdoslavovho námestia oproti Mestskému úradu.

Najnovší stavebný projekt Oravy sa pýši svojou polohou a nadštandardným spracovaním.

V prvom nadzemnom podlaží sú navrhnuté tri kancelárske priestory a komunikačný priestor, ktoré možno v počiatočnej fáze výstavby využiť na kancelárie alebo ambulancie. Byty sú rozdelené v dalších dvoch nadzemných podlažiach a dispozične sú riešené vstupnou chodbou, kuchyňou s obývacou izbou, kúpeľňou s WC a spálňou.
V každom byte je plynové ústredné kúrenie, povrchové úpravy stien a stropov, všetky obklady ako aj sanita budú kompletne dokončené a štyri z bytov budú mať aj balkóny o výmere 130×90 cm.
Ku každému bytu prináleží pivnica a štyri parkovacie miesta za bytovým domom ponúkajú svojim majiteľom celoročné bezpečné parkovanie v srdci mesta.
Bližsie informácie nájdete aj na stránke www.bytyhviezdoslav.sk, prospektoch, bilboardoch a samozrejme v našej realitnej kancelárii, kde Vám radi poskytneme podrobnejší popis bytov aj ich financovania a dohodneme prípadnú obhliadku.

Neváhajte a zarezervujte si Vaše prestížne nové bývanie na Hviezdoslavovom námestí, ktoré bude dokončené a pripravené na bývanie už začiatkom roku 2020.

 

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.