Hviezdoslav novostavba – posledné dva byty!

Typ:Predaj
Druh:1 izbový byt
Výmera:od 44 m2
Využitie:Bývanie
Lokalita:Dolný Kubín - centrum
Okres:Dolný Kubín
Stav:Novostavba
Cena: Cena dohodou

Ponúkame exkluzívne na predaj POSLEDNÉ DVA byty o výmerách  44,60 m2(byt B2) a 71,20 m2(byt B1) v novostavbe polyfunkčného projektu s názvom Byty Hviezdoslav. Novostavba sa nachádza priamo v centre Dolného Kubína vo vrchnej časti Hviezdoslavovho námestia oproti Mestskému úradu.

Najnovší stavebný projekt Oravy sa pýši svojou polohou a nadštandardným spracovaním.

Byt B1 sa nachádza v prvom nadzemnom podlaží a byt B2 v druhom nadzemnom podlaží. Objekt je bez výťahu. Byty sú dispozične  riešené vstupnou chodbou, kuchyňou, kúpeľňou s WC a jednou samostatnou izbou. Byt B1 svojou veľkorysou rozlohou dáva priestor na rozdelenie, aby tak vznikla ďalšia samostatná izba.
V každom byte je plynové ústredné kúrenie, povrchové úpravy stien a stropov, všetky obklady ako aj sanita.
Ku každému bytu prináleží pivnica a možnosť prikúpiť si parkovacie miesto za bytovým domom ponúka svojim majiteľom celoročné bezpečné parkovanie v srdci mesta.
Bližsie informácie dostanete priamo v našej realitnej kancelárii, telefonciky alebo emailom, kde Vám radi poskytneme podrobnejší popis bytov aj ich financovania a dohodneme prípadnú obhliadku.

Neváhajte a zarezervujte si Vaše prestížne nové bývanie na Hviezdoslavovom námestí, ktoré bude dokončené a pripravené na bývanie už toto leto!

 

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.