B1 2 izbový byt Hviezdoslav

Typ:Predaj
Druh:2 izbový byt
Výmera :67 m2
Stav :Novostavba
Využitie:Bývanie
Lokalita:Dolný Kubín Centrum
Okres:Dolný Kubín
Kontakt:0905440928
Email:pavolkohar@oravareal.sk
Cena:109548

Ponúkame exkluzívne na predaj 2-izbový byt o výmere 67 m2 v novostavbe polyfunkčného projektu s názvom Byty Hviezdoslav. Novostavba sa nachádza priamo v centre Dolného Kubína v spodnej časti Hviezdoslavovho námestia oproti Mestskému úradu.

Najnovší stavebný projekt Oravy sa pýši svojou polohou a nadštandardným spracovaním.

Byt je dispozične je riešený vstupnou chodbou, kuchyňou s obývacou izbou, kúpeľňou s WC a spálňou a ďalšou samostatnou izbou.

V každom byte je plynové ústredné kúrenie, povrchové úpravy stien a stropov, všetky obklady ako aj sanita budú kompletne dokončené.

Ku každému bytu prináleží pivnica a štyri parkovacie miesta za bytovým domom ponúkajú svojim majiteľom celoročné bezpečné parkovanie v srdci mesta.

Bližsie informácie nájdete aj na stránke www.bytyhviezdoslav.sk, prospektoch, bilboardoch a samozrejme v našej realitnej kancelárii, kde Vám radi poskytneme podrobnejší popis bytov aj ich financovania a dohodneme prípadnú obhliadku.

Neváhajte a zarezervujte si Vaše prestížne nové bývanie na Hviezdoslavovom námestí, ktoré bude dokončené a pripravené na bývanie už začiatkom roku 2020.

Neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku ešte dnes na tel. čísle: 0905 440 928 alebo emailom na: pavolkohar@oravareal.sk kde v prípade záujmu môžete získať aj viac informácií.

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj