3 izbový byt na prenájom Bysterec

Typ:Prenájom
Druh:3 izbový byt
Výmera:68 m2
Využitie:Bývanie
Lokalita:Dolný Kubín Bysterec
Okres:Dolný Kubín
Stav:Kompletná rekonštrukcia
Cena: 500€/mesiac

Radoslav Záň z realitnej kancelárie Oravareal Vám ponúka na prenájom 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Bysterci ul. Na Sihoti.

Byt umiestnený na 6.tom poschodí sa prenajíma so zariadením. Nový nájomník má k dispozícii na mieru vstavanú kuchyňu, spálňu s manželskou posteľou, obývaciu miestnosť s nábytkom a novou sedacou súpravou a daľšiu obytnú miestnosť s daľšou posteľou a skriňami, ktorú môže nový nájomník využiť podľa svojich potrieb. Kúpeľňa bola vybavená moderným sprchoým kútom s tlakovými tryskami,  do ktorého je pohodlný vstup, WC je oddelené dverami. Vchodové dvere sú bezpečnostné.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou a k bytu prislúchajú pivnice na chodbe pred bytom či v suteréne.V dome sa taktiež nachádzajú dva výťahy pre 6 a 12 osôb, ktoré uľahčujú prístup a sú veľkým pomocníkom pri sťahovaní všetkého potrebného. Bysterec je najvyhľadávanejšou lokalitou Dolného Kubína. Poblízku sú školy, škôlky, detské ihriská, obchody, reštaurácie, kultúrne stredisko či športové strediská všetkého druhu (plaváreň, zimný štadión, futbalový štadión, street workout, bežecké aj cyklistické trate…) polícia, okresný úrad, zastávky MHD či zastávka ikonickej Oravskej železnice.

Cena 500 eur mesačne je vrátane energíí, preto nepremeškajte túto príležitosť a kontaktuje ma na 0907 531 382 prípadne na radoslavzan@oravareal.sk,  kde Vám poskytnem viac informácií.

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.