3 izbový byt na predaj Bysterec

Typ:Predaj
Druh:3 izbový byt
Výmera:68 m2
Využitie:Bývanie
Lokalita:Bysterec
Okres:Dolný Kubín
Stav:Kompletná rekonštrukcia
Cena: Cena dohodou
Radoslav Záň z realitnej kancelárie Oravareal Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Dolného Kubína, na Bysterci ulica Na Sihoti.
Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou. Z veľkého 68 m2 2 izbového bytu sa stal plnohodnotný 3 izbový byt s vymurovaným jadrom s oddelenou kúpeľnou a WC. Kuchyňa tak získala na veľkosti a priestore. V byte sú položené dlažby a v izbách ostali pravé masívne parkety. Stropy boli znížené doplnené bodovými svetlami. Rozvody elektriny,vody aj stupačky sú vymenené. Dvere, zárubne sú tiež z masívu. K bytu prislúchajú pivnice na chodbe pred bytom či v suteréne.V dome sa taktiež nachádzajú dva výťahy, ktoré uľahčujú prístup a sú veľkým pomocníkom pri sťahovaní všetkého potrebného.
Bysterec je najvyhľadávanejšou lokalitou Dolného Kubína. Poblízku sú školy, škôlky, detské ihriská, obchody, reštaurácie, kultúrne stredisko či športové strediská všetkého druhu (plaváreň, zimný štadión, futbalový štadión, street workout, bežecké aj cyklistické trate…) polícia, okresný úrad, zastávky MHD či zastávka ikonickej Oravskej železnice.
Byt je voľný bez ťarchy ihneď k dispozícii.
Viac informácií po telefóne 0907 531 382 príp. mailom radoslavzan@oravareal.sk

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.