3 izbový byt Brezovec

Typ:Predaj
Druh:3 izbový byt
Výmera:74 m2
Využitie:Bývanie
Lokalita:Brezovec
Okres:Dolný Kubín
Stav:Kompletná rekonštrukcia
Cena: Cena dohodou
Radoslav Záň z realitnej kancelárie Oravareal exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt na Brezovci, ulica Dukelských Hrdinov.
Byt o výmere 74 m2 prešiel kompletnou rekonštrukciou. Murované jadro má samostatné WC a kúpeľňu s vaňou. Moderná kuchyňa vstavaná na mieru ostáva osadená spotrebičmi. V izbách sú menené podlahy za laminátové a v chodbe je položená dlažba. Samozrejmosťou sú vymenené okná.
Byt je svetlý, priestranný a ostáva čiastočne zariadený po dohode s majiteľom.Bytový dom je ošetrený novým technickým náterom, má vymenené stupačky a osadené dva celkom nové výťahy.
Výhľady na Veľký Choč aj Kubínsku Hoľu len dotvárajú celkovú scenériu kľudného bývania tejto oblasti. Byt nie je zaťažený hypotékou či úverom. Nepremeškajte výhodnú príležitosť kúpy tohto bytu a informujte sa na 0907 531 382 prípadne na radoslavzan@oravareal.sk na termín obhliadky.

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.