3 izbový byt Brezovec + garáž

Typ:Predaj
Druh:3 izbový byt
Výmera:74 m2
Využitie:Bývanie
Lokalita:Brezovec
Okres:Dolný Kubín
Stav:Kompletná rekonštrukcia
Cena: 99900
Radoslav Záň z realitnej kancelárie Oravareal exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt na Brezovci, ulica Dukelských Hrdinov.
Byt o výmere 74 m2 prešiel kompletnou rekonštrukciou. Murované jadro má samostatné WC a kúpeľňu s vaňou. Moderná kuchyňa vstavaná na mieru ostáva osadená spotrebičmi. V izbách sú menené podlahy za laminátové a v chodbe je položená dlažba. Samozrejmosťou sú vymenené okná.
Byt je svetlý, priestranný a ostáva čiastočne zariadený po dohode s majiteľom.Bytový dom je ošetrený novým náterom, má vymenené stupačky a osadené dva celkom nové výťahy. Bonusom je garáž ohodnotená na 10000 eur. Je vzdialená len niekoľko metrov od domu a je viditeľná z okna bytu.
Výhľady na Veľký Choč len dotvárajú celkovú scenériu. Byt nie je zaťažený hypotékou či úverom. Nepremeškajte výhodnú príležitosť kúpy tohto bytu aj s garážou a informujte sa na 0907 531 382 prípadne na radoslavzan@oravareal.sk na termín obhliadky. Celková cena bytu aj garážou je 109 900 eur. Samostatne sa byt predáva za 99 900 eur.

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.