2 izbový byt Rezervované

Typ:Predaj
Druh:2 izbový byt
Výmera:68 m2
Využitie:Bývanie
Lokalita:Bysterec
Okres:Dolný Kubín
Stav:Pôvodný
Cena: 100000

Orava Real Váš realitný partner v zastúpení majiteľa ponúka na predaj 2 izbový byt Na Sihoti v Dolnom Kubíne. Byt vo veľkorysej výmere 68 m2 je umiestnený na druhom vyvýšenom poschodí. Je v pôvodnom stave, čo novému majiteľovi ponúka možnosť ho prerobiť podľa vlastných predstáv a nových trendov. Lokalita Bysterec je tou najvyhľadávenejšou v Dolnom Kubíne kde ponúka absolútne všetko k plnohodnotnému bývaniu. Školy,škôlky,obchody, ihriská,plaváreň,zimný štadión, zastávky MHD či prímestských autobusov sú len na krok od tohto bývania. Centrum mesta na pár minút chôdze. Byt je slnečný v bytovke sú dva výťahy a pivnica hneď na chodbe, čo viac treba… Byt je voľný, nezatažený úvermi či nedoplatkami.
V prípade záujmu nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle 0907 531 382 kde si môžete dohodnúť obhliadku alebo mailom na adrese: radoslavzan@oravareal.sk pre viac informácií.

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj

Máte záujem o hypotéku?

FinGO.sk hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť.