!OZNAM!

Mária Strapcová|15. marca 2020

Vážení naši klienti!

Vzhľadom na aktuálnu situáciu so šíriacim sa vírusom Covid19 sme prijali preventívne opatrenia, ktoré vyžadujeme tak od našich maklérov ako aj od klientov na ochranu zdravia všetkých zúčastnených. Preto sme aj Vám, našim klientom pripravili podrobné pokyny, ako postupovať v prípade našej spolupráce: 

1. HOME OFFICE -Naši makléri od pondelka 16.3.2020 až do odvolania pracujú z domáceho prostredia, no nemusíte sa obávať, sú Vám neustále k dispozícií.

2. OTÁZKY/ZARADENIE NEHNUTEĽNOSTI DO PONUKY – V prípade, že máte otázky k Vašej nehnuteľnosti alebo k nehnuteľnosti, ktorú máme v ponuke, naši makléri sú Vám plne k dispozícií na telefóne či prostredníctvom mailovej komunikácie. Všetky kontakty na nich nájdete priamo tu. V prípade potreby nafotenia Vašej nehnuteľnosti alebo tvorby videa Vás poprosíme, aby ste Vašu nehnuteľnosť sprístupnili v čo najmenšom počte osôb. Celý proces bude tak náš maklér ako i fotograf riešiť čo najrýchlejšie. Žiadame Vás v rámci tejto nevyhnutnej návštevy – vetrajte, dodržujte 1m odstup od osôb, nepodávajte ruky, používajte dezinfekčné gély prípadne aj rúško.

3. OBHLIADKY – Pokiaľ Vašu nehnuteľnosť už zverejníme a bude záujem o obhliadky, bude po dohode s Vami aj záujemcom v prvom prípade navrhnutá možnosť zhotovenia videa, a to následne pošle náš maklér prípadnému záujemcovi, alebo v nevyhnutnom prípade, ak bude záujemca trvať na obhliadke, tak v minimálnom počte osôb a opäť vetrajte, dodržujte 1m odstup od ľudí, nepodávajte ruky, používajte dezinfekčné gély prípadne aj rúško. To platí tak pre našich maklérov, ako i pre Vás majiteľa nehnuteľnosti ako i záujemcu.

4. PODPIS ZMLÚV – v prípade podpisu kúpnych, nájomných a iných zmlúv – túto situáciu budú naši makléri s Vami riešiť osobitne.  O postupe podpisu zmlúv za sprísnených podmienok sú naši makléri už poučení a budú Vás presne informovať, ako celý úkon prebehne v prípade potreby aj v našich priestoroch, kde už máme pripravené potrebné dezinfekčné prostriedky. 

 

Na záver Vás už len chceme poprosiť, ak bude potrebné osobné stretnutie, aby ste nám dali vopred vedieť, či ste boli v poslednom období v zahraničí alebo ste chorý/á, prípadne máte symptómy Koronavírus Covid 19. Vzájomne tak predídeme možnému šíreniu spomínaného vírusu a prejavíme si tak navzájom ohľaduplnosťĎakujeme za pochopenie.

 

Kontaktuj nas

Mária Strapcová

Certifikovaný maklér

Od roku 2007 sa venujem obchodu a práci s ľuďmi. Nadväzovať nové vzťahy, budovať ich a posúvať ďalej ma neuveriteľne napĺňa. Aj preto som sa rozhodla využiť príležitosť a pokúsiť sa spoločne s kolegami vybudovať silnú značku a zázemie pre našich klientov.

Chcete dostávať pravidelný newsletter?

Pravidelné tipy z realitnej kuchyne, nové nehnuteľnosti na predaj či príbehy zo zákulisia práce maklérov. Nechajte nám Váš email a staňte sa súčasťou našej komunity.

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj