Od myšlienky k realizácii alebo ako sme sa dali dokopy – Orava Real

Mária Strapcová|15. januára 2019

Pred istým časom som dostala šancu, za ktorú som dodnes vďačná. Šancu privoňať k realitnému biznisu. Táto skúsenosť ma nesmierne obohatila. O nových priateľov, nových klientov, nové zručnosti, nové zážitky a hlavne o nové skúsenosti.

S prácou realitného makléra som sa zžila natoľko, že už to nie je pre mňa len práca, už je to pre mňa poslanie. Poslanie priniesť  klientom niečo viac, ako len samotný predaj nehnuteľnosti či nové bývanie, priniesť klientom nový rozmer v poskytnutí služby samotnej. Nový a hodnotnejší.

A tak…..slovo dalo slovo a sme tu! SME ORAVA REAL.

Prvotnou myšlienkou bolo otvoriť novú realitnú kanceláriu. No spoločne s pár kolegami sme dostali úplne iný no výnimočný nápad!

Nápad znovu ,,naštartovať “ už existujúcu, no trošku takpovediac prachom zapadnutú realitnú kanceláriu, nášho kolegu. Kolega súhlasil, a tak sme sa pustili do práce a príprav. Niekoľko týždňov bezsenných nocí, dolovania nápadov, spoločných sedení a porád, školení, samoštúdia, telefonátov, mailov a stretnutí. Z toho všetkého vzišiel jeden úžasný výsledok, a tým je nová, lepšia, dynamickejšia a spoľahlivá realitná kancelária.

Tak sme tu! S novými službami, hodnotami, cieľmi a víziami, ktoré sú tu hlavne pre Vás –  klientov.

A aby sme náš ,,reštart“ ešte viac podčiarkli, prichádzame k Vám v novom šate – s novým logom, novou webstránkou, novým tímom, novou identitou…..

Tak teda : ,,BÝVAJTE S NAMI!“

        Sme tu pre Vás!

Kontaktuj nas

Mária Strapcová

Certifikovaný maklér

Od roku 2007 sa venujem obchodu a práci s ľuďmi. Nadväzovať nové vzťahy, budovať ich a posúvať ďalej ma neuveriteľne napĺňa. Aj preto som sa rozhodla využiť príležitosť a pokúsiť sa spoločne s kolegami vybudovať silnú značku a zázemie pre našich klientov.

Chcete dostávať pravidelný newsletter?

Pravidelné tipy z realitnej kuchyne, nové nehnuteľnosti na predaj či príbehy zo zákulisia práce maklérov. Nechajte nám Váš email a staňte sa súčasťou našej komunity.

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj