Hypotekárna kalkulačka Fingo

Mária Strapcová|6. decembra 2019

Vyznať sa v širokej ponuke hypoték dá poriadne zabrať. Vybrať si preto tú najvhodnejšiu, ktorá by spĺňala všetky požiadavky zaberie množstvo času. Ušetrite si ho a zverte sa do rúk odborníkom, ktorí majú v oblasti financií dlhoročné skúsenosti.

Fingo je férový porovnávač hypoték, ale aj ďalších finančných produktov, vďaka ktorému jednoducho a z pohodlia domova porovnáte aktuálnu ponuku bánk. S hypotekárnymi špecialistami Fingo bude proces vybavovania hypotéky rýchlejší a jednoduchší. Dôvodom je aj to, že vám Fingo nájde špecialistu priamo z vášho okolia, ktorý spomedzi všetkých bánk vybaví tú správnu hypotéku.

Hypotéky

Odbornosť, kvalita a rýchlosť 

Ak sa rozhodnete zveriť sa do rúk hypotekárnym špecialistom Fingo, môžete si byť istí, že spolupracujú iba s tými najlepšími sprostredkovateľmi finančných služieb a iba s významnými finančnými inštitúciami. Bankový trh sa neustále mení a vyvíja,  je preto potrebné sledovať každú jednu zmenu. Rovnako tak aj hypotekárni špecialisti od Orava Real sú vám k dispozícií.

Ako funguje hypotekárna kalkulačka v praxi? 

Fingo vám sprostredkuje najaktuálnejšie ponuky, a navyše ušetríte množstvo času. Na hypotekárneho špecialistu nemusíte čakať, počas pár minút od požiadavky, ktorú zadáte on-line sa kontaktné centrum spojí s klientom. Proces presmerovania zákazníka z on-line prostredia k sprostredkovateľovi – hypotekárnemu špecialistovi sa značne urýchli.

Sporenie na hypotéku
Kontaktuj nas

Mária Strapcová

Certifikovaný maklér

Od roku 2007 sa venujem obchodu a práci s ľuďmi. Nadväzovať nové vzťahy, budovať ich a posúvať ďalej ma neuveriteľne napĺňa. Aj preto som sa rozhodla využiť príležitosť a pokúsiť sa spoločne s kolegami vybudovať silnú značku a zázemie pre našich klientov.

Chcete dostávať pravidelný newsletter?

Pravidelné tipy z realitnej kuchyne, nové nehnuteľnosti na predaj či príbehy zo zákulisia práce maklérov. Nechajte nám Váš email a staňte sa súčasťou našej komunity.

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj